Migrate SPIP (1.1.2) - en to kn translation catalogue (34 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Article
kn: ಬರಹ

en: Comments
kn: ಪ್ರತಿಕ್ರಿಯೆಗಳು

en: Tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್‍ಗಳು

en: File
kn: ಕಡತ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Test
kn: ಪರೀಕ್ಷಿಸು

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Access
kn: ನಿಲುಕಣೆ

en: Section
kn: ವಿಭಾಗ

en: Anchor
kn: ಲಂಗರು(Anchor)

en: Updated
kn: ಅಪ್‌ಡೇಟ್‌ ಮಾಡಲಾಗಿದ್ದು

en: Before
kn: ಈ ಮೊದಲು

en: After
kn: ನಂತರ

en: Files
kn: ಕಡತಗಳು

en: Comment
kn: ಅಭಿಪ್ರಾಯ

en: User login
kn: ಬಳಕೆದಾರರ ಲಾಗಿನ್

en: Users
kn: ಬಳಕೆದಾರರು

en: comments
kn: ಪ್ರತಿಕ್ರಿಯೆಗಳು

en: Document
kn: ದಸ್ತಾವೇಜು

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Bold
kn: ಬೋಲ್ಡ್‍

en: Extension
kn: ವಿಸ್ತರಣೆ

en: Paragraph
kn: ಪ್ಯಾರಾಗ್ರಾಫ್

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Migration
kn: ರವಾನಿಸಲಾಗುತ್ತಿದೆ

en: Horizontal rule
kn: ಅಡ್ಡಸಾಲಿನ ನಿಯಮ

en: Abbreviation
kn: ಸಂಕ್ಷಿಪ್ತ ರೂಪ
