Migrate SPIP (1.1.2) - en to my translation catalogue (21 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: List
my: စာရင်း

en: Article
my: ဆောင်းပါး

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: Tags
my: Tag များ

en: File
my: ဖိုင်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Comment
my: မှတ်ချက်

en: User login
my: ၀င်ရန်

en: Users
my: အသုံးပြုသူများ

en: comments
my: မှတ်ချက်များ

en: Bold
my: ထူရန်

en: About
my: အကြောင်း

en: Align center
my: အလယ်ညှိရန်

en: Align right
my: ညာညှိရန်

en: Abbreviation
my: အတိုကောက်
