Migrate SPIP (1.1.2) - en to os translation catalogue (13 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Status
os: Статус

en: List
os: Номхыгъд

en: Article
os: Уац

en: Comments
os: Комментари

en: Tags
os: Тегтæ

en: File
os: Файл

en: Date
os: Датæ

en: Test
os: Тест

en: Image
os: Сурæт

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Default
os: Æнæивд
