Migrate SPIP (1.1.2) - en to sr translation catalogue (13 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Status
sr: Статус

en: List
sr: Листа

en: Article
sr: Чланак

en: Date
sr: Датум

en: Settings
sr: Подешавања

en: Default
sr: Подразумевано

en: Files
sr: Фајлови

en: Comment
sr: Коментар

en: User login
sr: Пријављивање корисника

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
sr: Користи <em>чланке</em> за садржаје за које су временски осетљиби. Као што су вести, саопштења за јавност или странице блога.

en: Full HTML
sr: Комплетан HTML
