Migrate SPIP (1.1.2) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: List
ta: பட்டியல்

en: Comments
ta: குறிப்புரைகள்

en: Date
ta: திகதி

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: Comment
ta: குறிப்புரை
