Migrate SPIP (1.1.2) - en to ug translation catalogue (22 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: List
ug: تىزىملىك

en: Article
ug: ماقالە

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: File
ug: ھۆججەت

en: Test
ug: سىناق

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Comment
ug: ئىنكاس

en: User login
ug: كىرىش

en: Users
ug: ئىشلەتكۈچىلەر

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Bold
ug: توم

en: Paragraph
ug: پاراگراف

en: About
ug: ھەققىدە

en: Abbreviation
ug: قىسقارتىلمىسى

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
ug: <em>ماقالە</em> ئارقىلىق يېڭى مەزمۇن قوشۇش، مەسىلەن: خەۋەرلەر، بىلوگ...قاتارلىقلار
