Migrate SPIP (1.1.2) - en to ur translation catalogue (17 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Status
ur: حالت

en: List
ur: فہرست

en: Article
ur: مضمون

en: Articles
ur: مضامین

en: Comments
ur: تبصرے

en: Tags
ur: ٹیگز

en: File
ur: فائل

en: Date
ur: تاریخ

en: Test
ur: ٹیسٹ

en: Link
ur: ربط

en: Image
ur: تصویر

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Default
ur: طے شدہ

en: Access
ur: رسائی

en: Comment
ur: تبصرہ
