Migrate SPIP (1.1.3) - en to be translation catalogue (28 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Status
be: Статус

en: List
be: Спіс

en: Article
be: Артыкул

en: Articles
be: Артыкулы

en: Comments
be: Каментары

en: Tags
be: Катэгорыі

en: File
be: Файл

en: Date
be: Дата

en: Test
be: Тэст

en: Link
be: Спасылка

en: Image
be: Малюнак

en: Settings
be: Налады

en: Default
be: Прадвызначана

en: Access
be: Доступ

en: Anchor
be: Якар

en: Updated
be: Абноўлена

en: Files
be: Файлы

en: Comment
be: Каментар

en: File ID
be: Файл ID

en: User login
be: Уваход для карыстальнікаў

en: Users
be: Карыстальнікі

en: comments
be: каментары

en: Apply
be: Ужыць

en: About
be: Аб

en: Abbreviation
be: Абрэвіятура

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
be: Выкарыстоўвайце <em>артыкулы</em> для тэрміновага змесціва, такога як навіны, прэс-рэлізы або паведамленні ў блогу
