Migrate SPIP (1.1.3) - en to ca translation catalogue (44 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Status
ca: Estat

en: List
ca: Llistat

en: Comments
ca: Comentaris

en: Tags
ca: Etiquetes

en: File
ca: Fitxer

en: Date
ca: Data

en: Test
ca: Prova

en: Link
ca: Enllaç

en: Image
ca: Imatge

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Default
ca: Per defecte

en: Access
ca: Accés

en: Section
ca: Secció

en: Anchor
ca: Àncora

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Before
ca: Abans

en: After
ca: Després

en: Files
ca: Fitxers

en: Comment
ca: Comentari

en: File ID
ca: ID del fitxer

en: Quotes
ca: Cometes

en: User login
ca: Inici de sessió d'usuari

en: Users
ca: Usuaris

en: comments
ca: comentaris

en: Apply
ca: Aplica

en: Bold
ca: Negreta

en: Sections
ca: Seccions

en: Extension
ca: Extensió

en: About
ca: Detalls

en: Tables
ca: Taules

en: Migration
ca: Migració

en: Parent ID
ca: ID del pare

en: Align center
ca: Alinea al centre

en: Align right
ca: Alinea a la dreta

en: Horizontal rule
ca: Línia horitzontal

en: Abbreviation
ca: Abreviatura

en: Author ID
ca: ID de l'autor

en: Video URL
ca: URL del vídeo

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
ca: Utilitzeu els <em>articles</em> per a contingut sensible en el temps com notícies, comunicats de premsa o entrades de blog.

en: Full HTML
ca: HTML complet

en: Remote video
ca: Vídeo remot

en: A remotely hosted video from YouTube or Vimeo.
ca: Un vídeo hostatjat remotament de YouTube o Vimeo.
