Migrate SPIP (1.1.3) - en to eu translation catalogue (35 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Status
eu: Egoera

en: List
eu: Zerrenda

en: Article
eu: Artikulua

en: Articles
eu: Artikuluak

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: Tags
eu: Etiketak

en: File
eu: Fitxategi

en: Date
eu: Data

en: Link
eu: Esteka

en: Image
eu: Irudia

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Access
eu: Atzipena

en: Anchor
eu: Aingura

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Before
eu: Aurretik

en: After
eu: Ondoren

en: Files
eu: Fitxategiak

en: Comment
eu: Iruzkina

en: File ID
eu: Fitxategiaren IDa

en: User login
eu: Saioaren hasiera

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: comments
eu: iruzkin

en: Document
eu: Dokumentua

en: Apply
eu: Ezarri

en: Bold
eu: Lodia

en: Extension
eu: Luzapena

en: About
eu: (r)i buruz

en: Align center
eu: Lerrokatu erdian

en: Align right
eu: Lerrokatu eskuinean

en: Abbreviation
eu: Laburdura

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
eu: <em>Artikuluak</em> denborarekin erlazionatuak dauden edukiekin erabili. Adibidez: albisteak, prentsa oharrak edo blog post-ak.

en: Full HTML
eu: HTML Guztia
