Migrate SPIP (1.1.3) - en to fi translation catalogue (41 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Status
fi: Tila

en: List
fi: Lista

en: Article
fi: Artikkeli

en: Articles
fi: Artikkelit

en: Comments
fi: Kommentit

en: Tags
fi: Tagit

en: File
fi: Tiedosto

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Test
fi: Testi

en: Link
fi: Linkki

en: Image
fi: Kuva

en: Settings
fi: Asetukset

en: Default
fi: Oletus

en: Access
fi: Pääsy

en: Section
fi: Osio

en: Anchor
fi: Ankkuri

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Before
fi: Ennen

en: After
fi: Jälkeen

en: Files
fi: Tiedostot

en: Comment
fi: Kommentti

en: File ID
fi: Tiedoston ID

en: User login
fi: Kirjautuminen

en: Users
fi: Käyttäjät

en: comments
fi: kommentit

en: Apply
fi: Käytä

en: Bold
fi: Lihavoitu

en: Sections
fi: Osiot

en: Extension
fi: Tiedostopääte

en: About
fi: Tietoja

en: Migration
fi: Migraatio

en: Parent ID
fi: Isännän ID

en: Align center
fi: Keskitä

en: Align right
fi: Tasaa oikea reuna

en: Horizontal rule
fi: Vaakaviiva

en: Abbreviation
fi: Lyhennetty muoto

en: Video URL
fi: Videon URL-osoite

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
fi: Käytä <em>artikkeleita</em> aikasensitiiviselle sisällölle kuten uutiset, lehdistötiedotteet tai blogipostit.

en: Full HTML
fi: Täysi HTML
