Migrate SPIP (1.1.3) - en to gl translation catalogue (40 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Status
gl: Estado

en: List
gl: Lista

en: Article
gl: Artigo

en: Articles
gl: Artigos

en: Comments
gl: Comentarios

en: Tags
gl: Etiquetas

en: File
gl: Ficheiro

en: Date
gl: Data

en: Test
gl: Proba

en: Link
gl: Ligazón

en: Image
gl: Imaxe

en: Settings
gl: Axustes

en: Default
gl: Predeterminado

en: Access
gl: Acceso

en: Section
gl: Sección

en: Anchor
gl: Áncora

en: Updated
gl: Actualizado

en: Before
gl: Antes

en: After
gl: Despois

en: Files
gl: Ficheiros

en: Comment
gl: Comentario

en: File ID
gl: ID do ficheiro

en: User login
gl: Iniciar sesión

en: Users
gl: Usuarios

en: comments
gl: comentarios

en: Apply
gl: Aplicar

en: Bold
gl: Negriña

en: Extension
gl: Extensión

en: Paragraph
gl: Parágrafo

en: About
gl: Información

en: Tables
gl: Táboas

en: Parent ID
gl: ID do pai

en: Align center
gl: Aliñar o centro

en: Align right
gl: Aliñar á dereita

en: Horizontal rule
gl: Línea horizontal

en: Abbreviation
gl: Abreviatura

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
gl: Empregue <em>artigos</em> para tipos de contidos que dependan da data e hora coma novas, artigos de prensa ou entradas de blogs.

en: Full HTML
gl: HTML completo
