Migrate SPIP (1.1.3) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Title
de: Titel

en: Body
de: Fliesstext

en: Article
de: Artikel

en: File
de: Dokumänt

en: Anchor
de: Anker

en: Updated
de: Aktualisiert

en: File ID
de: Dokumänt-ID

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
de: <em>Artikel</em> si guet für Inhalt wo sich loufend änderet, zum Byspil Nöigkeite, Pressemäldige oder e Blog.
