Migrate SPIP (1.1.3) - en to jv translation catalogue (26 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: List
jv: Daftar

en: Article
jv: Artikel

en: Comments
jv: Komèntar

en: Tags
jv: Tautan

en: File
jv: Berkas

en: Date
jv: Tanggal

en: Test
jv: Ujian

en: Link
jv: Tautan

en: Image
jv: Gambar

en: Settings
jv: Sétingan

en: Default
jv: Gawan

en: Access
jv: Akses

en: Anchor
jv: Jangkar

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Before
jv: Sadurunge

en: After
jv: Sawise

en: Comment
jv: Komèntar

en: File ID
jv: ID berkas

en: User login
jv: Login panganggo

en: Users
jv: Panganggo

en: About
jv: Ngenani

en: Abbreviation
jv: Singkatan

en: Forum ID
jv: ID Forum

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
jv: Gunaknā <em>artikel</em> kanggo kontèn sing asring ditulis kaya warta berita, pengumuman utāwā blog.
