Migrate SPIP (1.1.3) - en to km translation catalogue (25 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: List
km: បញ្ជី

en: Article
km: អត្ថបទ

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: Tags
km: ស្លាក

en: File
km: ឯកសារ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Test
km: សាក​ល្បង

en: Link
km: តំណ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Anchor
km: យុថ្កា

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Files
km: ឯកសារ

en: Comment
km: មតិ​យោបល់

en: File ID
km: លេខ​សម្គាល់​ឯកសារ

en: User login
km: ការ​ចូល​របស់​អ្នក​ប្រើ

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ

en: About
km: អំពី

en: Parent ID
km: លេខ​សម្គាល់​មេ

en: Abbreviation
km: អក្សរ​សង្ខេប

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
km: ប្រើ <em>អត្ថបទ</em> សម្រាប់​មាតិកា​ដែល​ប្រែប្រួល​តាម​ពេលវេលា​ដូចជា ព័ត៌មាន សេចក្ដីប្រកាស​ព័ត៌មាន ឬ​ការ​ប្រកាស​តាម​កំណត់ហេតុ​បណ្ដាញ ។
