Migrate SPIP (1.1.3) - en to ku translation catalogue (24 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Status
ku: ڕەوش

en: List
ku: لیستە

en: Article
ku: وتار

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: Tags
ku: تاگەکان

en: File
ku: پەڕگە

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Test
ku: تاقیکردنەوە

en: Link
ku: بەستەر

en: Image
ku: وێنە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Anchor
ku: لەنگەر

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Files
ku: پەڕگەکان

en: Comment
ku: بۆچوون

en: File ID
ku: ID ی پەڕگە

en: User login
ku: چوونەژوورەوەی ئەندام

en: Users
ku: بەکارهێنەران

en: About
ku: دەربارە

en: Abbreviation
ku: کورتکراوە

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
ku: جۆری <em>وتارەکان</em> بەکاربهێنە بۆ ناوەڕۆکی گەرماوگەرمی وەک هەواڵەکان، وەشانی ڕۆژنامەگەری یان بڵاوکراوەی بڵاگ.
