Migrate SPIP (1.1.3) - en to nn translation catalogue (18 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: List
nn: Liste

en: Article
nn: Artikkel

en: Comments
nn: Kommentarar

en: File
nn: Fil

en: Date
nn: Dato

en: Link
nn: Lenke

en: Image
nn: Bilete

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Default
nn: Standard

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Comment
nn: Kommentar

en: User login
nn: Brukarinnlogging

en: Users
nn: Brukarar

en: Apply
nn: Bruk

en: Abbreviation
nn: Forkorting

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
nn: Bruk <em>artiklar</em> for innhald som endrast, slik som nyheiter, pressemeldingar eller bloggoppføringar.
