Migrate SPIP (1.1.3) - en to pa translation catalogue (11 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Article
pa: ਲੇਖ

en: Comments
pa: ਟਿੱਪਣੀਆਂ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Comment
pa: ਟਿੱਪਣੀ

en: User login
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਲਾਗਇਨ

en: Users
pa: ਯੂਜ਼ਰ
