Migrate SPIP (1.1.3) - en to sl translation catalogue (20 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Status
sl: Stanje

en: List
sl: Seznam

en: Article
sl: Članek

en: Comments
sl: Komentarji

en: Tags
sl: Oznake

en: File
sl: Datoteka

en: Date
sl: Datum

en: Link
sl: Povezava

en: Image
sl: Slika

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Default
sl: Privzeto

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Comment
sl: Komentar

en: User login
sl: Prijava

en: Users
sl: Uporabniki

en: comments
sl: komentarjev

en: About
sl: O modulu

en: Abbreviation
sl: Okrajšava
