Migrate SPIP (1.1.4) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: List
am: ዝርዝር

en: Comments
am: አስተያየቶች

en: Tags
am: መለያዎች

en: Date
am: ቀን

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Default
am: ነባሪ

en: User login
am: የተጠቃሚ መግቢያ

en: Users
am: ተጠቃሚዎች

en: Abbreviation
am: አህፅሮተ ቃል
