Migrate SPIP (1.1.4) - en to az translation catalogue (35 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: List
az: Siyahı

en: Article
az: Məqalə

en: Articles
az: Artikllər

en: Comments
az: Şərhlər

en: Tags
az: Teqlər

en: File
az: Fayl

en: Date
az: Tarix

en: Image
az: Şəkil

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Default
az: Susmaya görə

en: Access
az: İcazə

en: Anchor
az: Lövbər

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Before
az: Sonra

en: After
az: Əvvəl

en: Files
az: Fayllar

en: File ID
az: Fayl İD-si

en: User login
az: Loqin

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Document
az: Sənəd

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Editor
az: Redaktor

en: Extension
az: Əlavə

en: About
az: Haqqında

en: Migration
az: Miqrasiya

en: Parent ID
az: Valideyn ID

en: Abbreviation
az: İxtisar

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
az: Xəbərlər, press-relizlər və ya bloq yazıları kimi zamana həssas məzmun üçün <em>məqalələrdən</em> istifadə edin.

en: Full HTML
az: Tam HTML

en: Use local files for reusable media.
az: Yenidən istifadə edilə bilən media üçün yerli fayllardan istifadə edin.

en: Use local images for reusable media.
az: Yenidən istifadə edilə bilən media üçün yerli şəkillərdən istifadə edin.

en: Remote video
az: Uzaqdan video

en: A remotely hosted video from YouTube or Vimeo.
az: YouTube və ya Vimeo-dan uzaqdan yerləşdirilən video.
