Migrate SPIP (1.1.4) - en to et translation catalogue (39 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: List
et: Nimekiri

en: Article
et: Artikkel

en: Articles
et: Artiklid

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Tags
et: Sildid

en: File
et: Manus

en: Date
et: Kuupäev

en: Image
et: Pilt

en: Settings
et: Seaded

en: Default
et: Vaikimisi

en: Access
et: Ligipääs

en: Anchor
et: Ankur

en: Updated
et: Uuendatud

en: Before
et: Enne

en: After
et: Pärast

en: Files
et: Failid

en: File ID
et: Faili ID

en: User login
et: Sisenemine

en: Users
et: Kasutajad

en: Document
et: Dokument

en: Apply
et: Rakenda

en: Bold
et: Rasvane

en: Editor
et: Redaktor

en: Extension
et: Laiendus

en: About
et: Programmist

en: Migration
et: Migreerimine

en: Parent ID
et: Vanema ID

en: Align center
et: Keskele joondus

en: Align right
et: Paremale joondus

en: Horizontal rule
et: Horisontaaljoon

en: Abbreviation
et: Lühend

en: Forum ID
et: Foorumi ID

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
et: <em>Artikleid</em> kasutatakse aeguva sisu jaoks nagu uudised, pressiteated või blogi sissekanded.

en: Full HTML
et: Täielik HTML

en: Use local files for reusable media.
et: Kasuta kohalikke faile korduvkasutatava meedia jaoks.

en: Use local images for reusable media.
et: Kasuta kohalikke pildifaile korduvkasutatava meedia jaoks.

en: A remotely hosted video from YouTube or Vimeo.
et: YouTube või Vimeo keskkonnas olev video.
