Migrate SPIP (1.1.4) - en to hr translation catalogue (25 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: List
hr: Popis

en: Article
hr: Članak

en: Articles
hr: Članci

en: Comments
hr: Komentari

en: Tags
hr: Oznake

en: File
hr: Datoteka

en: Date
hr: Datum

en: Link
hr: Poveznica

en: Image
hr: Slika

en: Settings
hr: Postavke

en: Default
hr: Zadano

en: Access
hr: Pristup

en: Anchor
hr: Sidro

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Before
hr: Prije

en: After
hr: Nakon

en: Files
hr: Datoteke

en: File ID
hr: ID datoteke

en: User login
hr: Prijava korisnika

en: Users
hr: Korisnici

en: Apply
hr: Primjeni

en: About
hr: Opis

en: Abbreviation
hr: Skraćenica

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
hr: Koristite <em>Članak</em> za sadržaje koji su vremenski određeni, poput vijesti, blog unosa ili priopćenja.
