Migrate SPIP (1.1.4) - en to hu translation catalogue (48 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: List
hu: Lista

en: Article
hu: Cikk

en: Articles
hu: Cikkek

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Tags
hu: Címkék

en: File
hu: Fájl

en: Date
hu: Dátum

en: Test
hu: Teszt

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Image
hu: Kép

en: Settings
hu: Beállítások

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Access
hu: Hozzáférés

en: Anchor
hu: Horgony

en: Updated
hu: Frissítve

en: Before
hu: Előtte

en: After
hu: Utána

en: Files
hu: Fájlok

en: File ID
hu: Fájl azonosító

en: Quotes
hu: Idézetek

en: User login
hu: Bejelentkezés

en: Users
hu: Felhasználók

en: Footnotes
hu: Lábjegyzetek

en: Document
hu: Dokumentum

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Bold
hu: Vastag

en: Editor
hu: Szerkesztő

en: Sections
hu: Szakaszok

en: Extension
hu: Kiterjesztés

en: Paragraph
hu: Bekezdés

en: About
hu: Leírás

en: Tables
hu: Táblázatok

en: Migration
hu: Költöztetés

en: Parent ID
hu: Szülő azonosítója

en: Align center
hu: Középre zárt

en: Align right
hu: Jobbra zárt

en: Horizontal rule
hu: Vízszintes vonal

en: Abbreviation
hu: Rövidítés

en: Forum ID
hu: Fórumazonosító

en: Author ID
hu: Szerzőazonosító

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
hu: A <em>cikk</em> típust az időhöz kötött tartalmakhoz érdemes használni. Például hírek, sajtóközlemények vagy blogbejegyzések.

en: Full HTML
hu: Teljes HTML

en: Use local files for reusable media.
hu: Helyi fájlok használata az újrahasználható médiához.

en: Use local images for reusable media.
hu: Helyi képek használata az újrahasználható médiához.

en: Remote video
hu: Távoli videó

en: A remotely hosted video from YouTube or Vimeo.
hu: Távoli kiszolgálón tárolt videó a YouTube-ról vagy a Vimeóról.
