Migrate SPIP (1.1.4) - en to hy translation catalogue (19 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Article
hy: Հոդված

en: Articles
hy: Հոդվածներ

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Tags
hy: Թեգեր

en: File
hy: Ֆայլ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Files
hy: Ֆայլեր

en: File ID
hy: Ֆայլի  ID

en: User login
hy: Օգտագործողի մուտք

en: Editor
hy: Խմբագիր

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
hy: Օգտագործել  <em>հոդվածները </em> շտապ բովանդակությունով ինչպիսիք են՝ նորությունները, մամլո հազորդագրությունները կամ բլոգի գրառումները :
