Migrate SPIP (1.1.4) - en to kk translation catalogue (15 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: List
kk: Көрсету

en: Article
kk: Мақала

en: Comments
kk: Пікірлер

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Date
kk: Датасы

en: Test
kk: Тест

en: Link
kk: Сілтеме

en: Image
kk: Сурет

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Default
kk: Стандартты

en: User login
kk: Жүйеге кіру

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: Abbreviation
kk: Аббревиатура
