Migrate SPIP (1.1.4) - en to lt translation catalogue (32 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: List
lt: Sąrašas

en: Article
lt: Straipsnis

en: Articles
lt: Straipsniai

en: Comments
lt: Komentarai

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: File
lt: Failas

en: Date
lt: Data

en: Test
lt: Testas

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Default
lt: Numatytasis

en: Access
lt: Priėjimas

en: Anchor
lt: Inkaras

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Before
lt: Prieš

en: After
lt: Po

en: Files
lt: Failai

en: File ID
lt: Failo ID

en: User login
lt: Nariams

en: Users
lt: Nariai

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Bold
lt: Paryškintas

en: Extension
lt: Plėtinys

en: About
lt: Apie

en: Align center
lt: Centruoti

en: Align right
lt: Lygiuoti dešinėje

en: Abbreviation
lt: Sutrumpinimas

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
lt: Naudokite <em>straipsnį</em> turiniui kuriam svarbus laikas; tokiam kaip naujienos, spaudos pranešimai ar tiklaraščio įrašai.

en: Full HTML
lt: Pilnas HTML
