Migrate SPIP (1.1.4) - en to ms translation catalogue (27 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: List
ms: Senarai

en: Article
ms: Artikel

en: Comments
ms: Komen-komen

en: Tags
ms: Tag

en: File
ms: Fail

en: Date
ms: Tarikh

en: Test
ms: Ujian

en: Link
ms: Pautan

en: Image
ms: Imej

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Default
ms: Lalai

en: Access
ms: Capaian

en: Anchor
ms: Sauh

en: Updated
ms: Telah dikemaskinikan

en: Before
ms: Sebelum

en: After
ms: Selepas

en: Files
ms: Fail

en: File ID
ms: ID fail

en: User login
ms: Log masuk pengguna

en: Users
ms: Pengguna-pengguna

en: Apply
ms: Pohon

en: Extension
ms: Sambungan

en: About
ms: Perihal

en: Parent ID
ms: ID Induk

en: Abbreviation
ms: Singkatan

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
ms: Guna <em>artikel</em> untuk kandungan sensitif terhadap waktu seperti berita, siaran-siaran akhbar atau kiriman blog.
