Migrate SPIP (1.1.4) - en to si translation catalogue (10 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Status
si: තත්වය

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Article
si: ලිපි

en: Articles
si: ලිපි

en: File
si: ගොනුව

en: Date
si: දිනය

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Image
si: රූපය

en: Users
si: පරිශ්‍රීලකයින්
