Migrate SPIP (1.1.4) - en to sk translation catalogue (35 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: List
sk: Zoznam

en: Article
sk: Článok

en: Articles
sk: Články

en: Comments
sk: Komentáre

en: Tags
sk: Značky

en: File
sk: Súbor

en: Date
sk: Dátum

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Default
sk: Predvolené

en: Access
sk: Prístup

en: Anchor
sk: Kotva

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Before
sk: Pred

en: After
sk: Za

en: Files
sk: Súbory

en: File ID
sk: ID súboru

en: User login
sk: Prihlásenie

en: Users
sk: Používatelia

en: Apply
sk: Použiť

en: Bold
sk: Hrubé

en: Sections
sk: Sekcie

en: Extension
sk: Rozšírenie

en: Paragraph
sk: Paragraf

en: About
sk: Informácie o

en: Parent ID
sk: Nadradené ID

en: Align center
sk: Zarovnať na stred

en: Align right
sk: Zarovnať vpravo

en: Horizontal rule
sk: Horizontálna čiara

en: Abbreviation
sk: Skratka

en: Body text
sk: Text tela

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
sk: Použite <em>články</em> pre časovo obmedzený obsah ako sú novinky, tlačové správy či blogové príspevky.
