Migrate SPIP (1.1.4) - en to ta translation catalogue (29 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: List
ta: பட்டியல்

en: Article
ta: கட்டுரை

en: Articles
ta: கட்டுரைகள்

en: Comments
ta: கருத்துகள்

en: Tags
ta: குறிச்சொற்கள்

en: File
ta: கோப்பு

en: Date
ta: தேதி

en: Test
ta: சோதனை

en: Link
ta: சுட்டி

en: Image
ta: படம்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Access
ta: அணுகு

en: Updated
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Before
ta: முன்

en: After
ta: பிறகு

en: Files
ta: கோப்புகள்

en: File ID
ta: கோப்பு குறி

en: User login
ta: பயனர் புதுபதிகை

en: Users
ta: பயனாளர்கள்

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: Bold
ta: தடிப்பு

en: Editor
ta: பதிப்பாளர்

en: Extension
ta: நீட்சி

en: About
ta: பற்றி

en: Abbreviation
ta: சொற்சுருக்கம்

en: Full HTML
ta: முழு HTML
