Migrate SPIP (1.1.4) - en to te translation catalogue (22 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: List
te: జాబితా

en: Article
te: వ్యాసం

en: Articles
te: వ్యాసాలు

en: Comments
te: వ్యాఖ్యలు

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: File
te: ఫైల్

en: Date
te: తేదీ

en: Test
te: పరీక్ష

en: Link
te: లింకు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Settings
te: అమరికలు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Before
te: ముందు

en: After
te: తరువాత

en: Files
te: ఫైళ్లు

en: User login
te: వాడుకరుల ప్రవేశం

en: Users
te: వాడుకరులు

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: About
te: గురించి

en: Full HTML
te: పూర్తి HTML
