Migrate SPIP (1.1.0) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Status
mg: Toetra

en: Article
mg: Lahatsoratra

en: Comments
mg: Heviteny

en: Comment
mg: Heviteny
