Migrate SPIP (1.1.0) - en to ps translation catalogue (21 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Status
ps: حالت

en: Article
ps: مقاله

en: Comments
ps: څرګندونې

en: Tags
ps: بچوي

en: File
ps: دوتنه

en: Date
ps: نيټه

en: Image
ps: انځور

en: Settings
ps: امستنې

en: Default
ps: تلواله

en: Access
ps: لاس رسی

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Before
ps: مخکې

en: After
ps: وروسته

en: Comment
ps: تبصره

en: User login
ps: غړي کارن نوم

en: Users
ps: غړي

en: Apply
ps: تطبيقول

en: About
ps: په اړه

en: Parent ID
ps: پلرين پېژند
