Migrate Tools (6.0.1) - en to am translation catalogue (15 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Type
am: ዓይነት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Overview
am: ጠቅላላ እይታ

en: Edit
am: አርትእ

en: Message
am: መልእክት

en: Import
am: አስመጣ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Default
am: ነባሪ

en: Update
am: አዘምን

en: View
am: ትይታ

en: Source
am: ምንጭ
