Migrate Tools (6.1.0) - en to cs translation catalogue (31 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Type
cs: Typ

en: Description
cs: Popis

en: Overview
cs: Přehled

en: Edit
cs: Upravit

en: Message
cs: Zpráva

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: Default
cs: Výchozí

en: Update
cs: Aktualizovat

en: View
cs: Zobrazit

en: Total
cs: Celkem

en: Error
cs: Chyba

en: Warning
cs: Varování

en: Destination
cs: Cíl

en: Process
cs: Zpracovat

en: Operation
cs: Operace

en: Pending
cs: Čeká na zpracování

en: Messages
cs: Zprávy

en: Source
cs: Zdroj

en: Query
cs: Dotaz

en: Source type
cs: Typ zdroje

en: Notice
cs: Oznámení

en: Description:
cs: Popis:

en: Execute
cs: Vykonat

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Migration
cs: Migrace

en: Machine Name
cs: Strojový název

en: Severity level
cs: Úroveň závažnosti
