Migrate Tools (6.1.0) - en to jv translation catalogue (18 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: Description
jv: Katrangan

en: Overview
jv: Sekilas

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: Message
jv: Pesen

en: Import
jv: Ngimpor

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: Default
jv: Gawan

en: Update
jv: Dianyari

en: View
jv: Tampilan

en: Error
jv: Salah

en: Warning
jv: Weling

en: Operation
jv: Operasi

en: Machine name
jv: Jeneng mesin
