Migrate Tools (6.1.1) - en to sl translation catalogue (20 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: Description
sl: Opis

en: Overview
sl: Pregled

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Message
sl: Sporočilo

en: Import
sl: Uvozi

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: Update
sl: Posodobitev

en: View
sl: Prikaži

en: Error
sl: Napaka

en: Warning
sl: Opozorilo

en: N/A
sl: N/D

en: Pending
sl: Čaka

en: Machine name
sl: Strojno ime
