Migrate Tools (6.1.2) - en to bo translation catalogue (25 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Overview
bo: མདོར་བསྡུས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Total
bo: ཁྱོན་བསྡོམས

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Warning
bo: ཉེན་བརྡ

en: Operation
bo: བཀོལ་སྤྱོད

en: Pending
bo: ཞིབ་བཤེར་བྱེད་པ་སྒུག་པ།

en: Messages
bo: བརྡ་འཕྲིན

en: Source
bo: ཁུངས

en: Query
bo: འདྲི་ཞིབ

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Machine Name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང
