Migrate Tools (6.1.2) - en to mn translation catalogue (16 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Description
mn: Тайлбар

en: Overview
mn: Ерөнхий агуулга

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Message
mn: Зурвас

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: View
mn: Харах

en: Error
mn: Алдаа

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
