Migrate Tools (6.1.3) - en to ca translation catalogue (35 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: Description
ca: Descripció

en: Overview
ca: Resum

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Message
ca: Missatge

en: Import
ca: Importa

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: Update
ca: Actualitza

en: View
ca: Mostra

en: Imported
ca: Importat

en: Ignored
ca: Ignorada

en: Warning
ca: Avís

en: N/A
ca: No aplica

en: Destination
ca: Destí

en: Process
ca: Processa

en: Operation
ca: Operació

en: Pending
ca: Pendent

en: Messages
ca: Missatges

en: Source
ca: Font

en: Query
ca: Consulta

en: Source type
ca: Tipus d'origen

en: Notice
ca: Notificació

en: Failed
ca: Fallat

en: Execute
ca: Executa

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Source Type
ca: Tipus d'origen

en: Migration
ca: Migració

en: Machine Name
ca: Nom màquina

en: Severity level
ca: Nivell de gravetat
