Migrate Tools (6.1.3) - en to ms translation catalogue (20 entries)

en: Delete
ms: Padam

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Type
ms: Jenis

en: Description
ms: Huraian

en: Overview
ms: Gambaran keseluruhan

en: Edit
ms: Sunting

en: Reset
ms: Set semula

en: Message
ms: Mesej

en: Save
ms: Simpan

en: Default
ms: Lalai

en: Update
ms: Kemas kini

en: View
ms: Pandangan

en: Error
ms: Ralat

en: Warning
ms: Amaran

en: N/A
ms: Tidak berkenaan

en: Operation
ms: Operasi

en: Pending
ms: Menunggu

en: Failed
ms: Gagal

en: Execute
ms: Laksanakan

en: Machine name
ms: Nama mesin
