Migrate Tools (6.1.3) - en to ro translation catalogue (32 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Type
ro: Tip

en: Description
ro: Descriere

en: Overview
ro: Privire de ansamblu

en: Edit
ro: Editați

en: Reset
ro: Resetează

en: Message
ro: Mesaj

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: Default
ro: Implicit

en: Update
ro: Actualizare

en: View
ro: Afișează

en: Error
ro: Eroare

en: Warning
ro: Avertizare

en: N/A
ro: N/D

en: Destination
ro: Destinație

en: Process
ro: Proces

en: Operation
ro: Operație

en: Pending
ro: În așteptare

en: Messages
ro: Mesaje

en: Source
ro: Sursă

en: Query
ro: Interogare

en: Source type
ro: Tip sursă

en: Notice
ro: Notificare

en: Failed
ro: Eșuat

en: Execute
ro: Execută

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Migration
ro: Migrare

en: Machine Name
ro: Nume mașină

en: Severity level
ro: Nivel de securitate
