Migrate Tools (6.0.2) - en to hy translation catalogue (18 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Overview
hy: Ակնարկ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Update
hy: Թարմացնել

en: View
hy: Դիտել

en: N/A
hy: Տվյալ չկա

en: Source
hy: Աղբյուր

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
