Migrate Tools (8.x-2.0-rc1) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Type
lt: Tipas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Message
lt: Žinutė

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Total
lt: Iš viso

en: N/A
lt: N/D

en: Destination
lt: Paskirtis

en: Process
lt: Procesas

en: Messages
lt: Žinutės

en: Source
lt: Šaltinis

en: Query
lt: Užklausa

en: Description:
lt: Aprašymas:

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas
