Migrate Tools (8.x-4.0-beta2) - en to te translation catalogue (19 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Type
te: రకం

en: Description
te: వివరణ

en: Overview
te: అవలోకనం

en: Edit
te: మార్చు

en: Message
te: సందేశం

en: Import
te: దిగుమతించు

en: Label
te: లేబుల్

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Update
te: తాజాకరించు

en: View
te: చూడు

en: Total
te: మొత్తం

en: Options
te: ఎంపికలు

en: N/A
te: వర్తించదు

en: Messages
te: సందేశాలు

en: Source
te: మూలం
