Migrate Tools (8.x-4.5) - en to da translation catalogue (28 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Operations
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Description
da: Beskrivelse

en: Overview
da: Overblik

en: Edit
da: Redigér

en: Reset
da: Gendan

en: Message
da: Meddelelse

en: Import
da: Importér

en: Label
da: Etiket

en: Save
da: Gem

en: Default
da: Standard

en: Update
da: Opdatér

en: View
da: Vis

en: Total
da: I alt

en: Process
da: Behandl

en: Operation
da: Handling

en: Messages
da: Beskeder

en: Source
da: Kilde

en: Query
da: Forespørgsel

en: Source type
da: Kildetype

en: Description:
da: Beskrivelse:

en: Execute
da: Kør

en: Machine name
da: Internt navn

en: Migration
da: Migrering

en: Machine Name
da: Maskinnavn

en: Severity level
da: Alvorlighedsgrad
