Migrate UI (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (26 entries)

en: Operations
ar: عمليات

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Remove
ar: حذف

en: Tags
ar: وسوم

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Weight
ar: الوزن

en: Label
ar: التسمية

en: Length
ar: الطول

en: Configure
ar: ضبط

en: Filter
ar: انتقاء

en: Field name
ar: اسم الحقل

en: Start
ar: البداية

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Destination
ar: الوجهة

en: Filters
ar: المرشحات

en: Process
ar: عملية

en: Key
ar: المفتاح

en: Delimiter
ar: مُحَدِد

en: Source
ar: المصدر

en: Map
ar: خريطة

en: Processing
ar: قيد المعالجة

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية

en: Index
ar: الفهرس

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: Source IDs
ar: معرفات المصدر

en: - Select -
ar: - أختر -
