Migrate UI (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (17 entries)

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Actions
km: អំពើ

en: Remove
km: យកចេញ

en: Tags
km: ស្លាក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Label
km: ស្លាក

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Filter
km: តម្រង

en: Field name
km: ឈ្មោះ​វាល

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Filters
km: តម្រង

en: Key
km: សំខាន់

en: Processing
km: កំពុង​ដំណើរការ

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម

en: Index
km: លិបិក្រម

en: - Select -
km: - ជ្រើស -
