Migrate UI (8.x-1.0) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Remove
mn: Устгах

en: Tags
mn: Тагууд

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Weight
mn: Жин

en: Configure
mn: Тохируулах

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Field name
mn: Талбарын нэр

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Processing
mn: Боловсруулж байна
